Collection: Food + Snacks
-
Chocolate Bar
- Regular price
- from $6.00
- Sale price
- from $6.00
- Regular price
-
$7.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mini Chocolate Bar 71% Pink Sea Salt
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
$1.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mini Oat Milk Chocolate Bar
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Snooze Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Soft Pretzel Making Mix
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$25.00 - Unit price
- per
Sold out -
Everything Bagel Making Mix
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$25.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Calm Relaxing Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
58% Oat Milk Chocolate Bar
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
Jasmine Pearls Tea
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Up Beet Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Terra Cotta Kit - Cactus
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
$24.00 - Unit price
- per
Sold out -
Liquorice & Peppermint Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter Crunch Dates
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Loose English Breakfast Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Seed Slinger Wilderness Restoration Kit
- Regular price
- $27.00
- Sale price
- $27.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lavender Lemonade Cocktail Kit
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cocoa Magic Mushroom Blend
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- $17.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Candy Cane Hot Chocolate
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
$14.00 - Unit price
- per
Sold out -
Foraging Tool Kit
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
$40.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Cleanse Detox Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Meurisse Caramel & Sea Salt Chocolat Bar
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
75% Maple Dark Baking Chocolate
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Jelly Doughnut Making Kit
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fermented Vegetable Kit
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Meurisse Caco Nibs Chocolate Bar
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
68% Earl Grey Chocolate Bar - Easter Mother's Day Limited
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
English Breakfast Tea
- Regular price
- $28.00
- Sale price
- $28.00
- Regular price
-
$28.00 - Unit price
- per
Sold out -
Meet Me in St. Moritz Sprinkles - 4oz
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Filthy Rich Sugar - 4oz
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Animal Crackers Sprinkles - 4oz
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Darjeeling Earl Grey 50 Pack
- Regular price
- $28.00
- Sale price
- $28.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rooibos Crème Caramel Tea
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Emerald Green Edible Glitter
- Regular price
- $14.00
- Sale price
- $14.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page